Dahiliye

Hastanemiz Dahiliye bölümü tüm tıbbi branşlara temel teşkil eden ve genellikle hastalıkların ilk teşhislerinin konulduğu, gerekli olanların ilgili kliniklere sevk edildiği, hastalarımızın ilk başvurduğu bölümdür.Hastanelere başvuran hastaların çoğunluğu bu bölümün ilgi alanına girer. Dahiliye bölümünde hipertansiyon, şeker hastalığı, , mide-barsak sistemi hastalıkları, romatizmal hastalıklar, Üst ve alt solunum yolu hastalıkları, böbrek hastalıkları, tiroid hastalıkları gibi çok geniş bir alanda tedavi hizmeti verilmektedir.Bu hizmet sırasında iç hastalıkları alanına giren tüm diğer branşlar ile de sıkı bir iş birliği söz konusudur ve gerektiğinde hastalarımız diğer branşların uzmanları ile birlikte değerlendirilmektedir.
 Hastanemiz dahiliye polikliniği, hafta içi 08.00-17:00 cumartesi günleri 08:00- 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca acil durumlar için icabçı hekimlerimiz 24 saat hizmet vermektedir.


   © Osmaniye Özel İbn-i Sina Sağlık Kurumları. Tüm Hakları Saklıdır. Telefon: 90.328.8135010 Adres: Musa Şahin Bulvarı.No:2 OSMANİYE / MERKEZ     site by TEKNO DESIGN